El. paštas

info@selteka.eu

Tech. aptarnavimas

+370 650 24188 (darbo valandomis)

Apie mus

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Savo veiklą pradėjusi kaip Radijo gamykla „Banga“, 1997 metais įmonė buvo reorganizuota ir pavadinta „Selteka“ – šiandien žinoma, kaip didžiausia Rytų Europoje originalių elektronikos produktų gamintoja bei elektronikos gaminių surinkimo paslaugų teikėja. Dėka didelio demėsio inovacijų plėtrai gamyboje bei nuolatinio gamybos technologijų tobulinimo, įmonė yra pelniusi tris Inovacijų prizo apdovanojimus, o 2013 metais Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos organizuojamuose apdovanojimuose „Selteka“ pripažinta kaip „Sėkmingai dirbanti įmonė 2013”. Šiandien sutelkę savo profesionalių darbuotojų patirtį ir atsakingą požiūrį į elektronikos produktų gamybą, galime pasiūlyti inovatyvius produktus ir paslaugas, išskirtinai pagal kliento poreikius.

UAB „Selteka“ gaminiai ir paslaugos:

  • Skaitmeniniai TV priedėliai
  • LED apšvietimas
  • IPTV sprendimai
  • Elektronikos produktų pcb surinkimo paslaugos

Mūsų vertybės

Patirtis ir žinios

UAB „Selteka“ sukaupusi ilgalaikę patirtį elektronikos srityje siekia ją vystyti ir taikyti, kad kasdienėje veikloje galėtų priimti teisingus sprendimus.

Inovatyvumas ir kūrybiškumas

Skatiname kūrybingai analizuoti ir vertinti situaciją, ieškome unikalių sprendimų, kuriame inovatyvias paslaugas.

Susitarimų laikymasis

Veikdami kaip komanda turime bendrą tikslą, siekiame numatyti rezultatus, todėl suprantame ir prisiimame atsakomybę už sprendimus bei laikomės susitarimų.